| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Діяльність »

Херсонес Таврійський
Херсонес Таврійський
Кам’янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця
Церква  св.  Михайла  в  Ужку
Церква св. Михайла в Ужку

 
 Діяльність

Генеральний план розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» у м. Києві

 Актуальність даної роботи, яка була виконана Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень, визначається історико-меморіальною цінністю території Заповідника, що потребує свого захисту, подальшого дослідження та впорядкування, з метою збереження традиційного характеру середовища та духу місця території, визначення шляхів подальшого розвитку Заповідника відповідно до покладених на нього завдань.
 Опрацьовані матеріали дозволяють обґрунтувати внесення змін до історико-містобудівного та історико-архітектурного опорних планів м. Києва, в частині уточнення меж заповідних територій.
 В складі роботи проведено історико-містобудівні дослідження, інвентаризацію об’єктів (пам’яток) та визначено історико-меморіальну цінність території Заповідника. Було також визначені межі функціональних зон території Заповідника та заходи з охорони, використання, музеєфікації об’єктів (пам’яток) Заповідника, збереження традиційного характеру середовища (у тому числі види та етапність робіт). Розроблено пропозиції щодо архітектурно-планувальної і ландшафтної організації території Заповідника.
 Практичне значення цієї роботи полягає в тому, що Генеральний план розвитку є основою подальшої діяльності Заповідника, в частині музеєфікації та використання пам’яток, благоустрою території, розвитку інфраструктури.
 

 

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015