| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Діяльність »

Судацька фортеця
Судацька фортеця
Cудацька фортеця
Cудацька фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

 
 Діяльність

Генеральний план розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів Стародавній” у м. Чернігові з визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника

Наукова розробка виконана спільно Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень та Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто». Робота прорецензована: завідувачем кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури, доктором архітектури, професором Дьоміним М.М. та завідуючим відділом давньоруської та середньовічної археології Інституту археології НАН України Моцею О.П.

Робота складається з двох книг та графічних матеріалів: історико-архітектурного опорного плану з межами території заповідника та зон охорони пам'яток та основного креслення Генерального плану розвитку заповідника.

Метою роботи є забезпечення збереження та доцільного використання пам’яток та об’єктів культурної спадщини Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” у м. Чернігові.

В результаті науково – дослідної роботи було розроблено Генеральний план розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” у м. Чернігові, встановлено межі та зони охорони пам’яток заповідника. Визначено режими використання території заповідника, а також черговість заходів щодо охорони, використання, реставрації, реабілітації, музеєфікації пам’яток заповідника, збереження традиційного характеру середовища. Розроблено пропозіції щодо коригування історико-архітектурного опорного плану м. Чернігова в межах заповідника. Уточнено переліки пам'яток культурної спадщини м. Чернігова у межах території заповідника та його зон охорони.

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015