| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Понедiлок, 27 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Участь у конференціях »

Херсонес Таврійський
Херсонес Таврійський
Резиденція Митрополитів Буковини
Резиденція Митрополитів Буковини
Церква  Собору  Пресвятої  Богородиці
Церква Собору Пресвятої Богородиці

 
 Участь у конференціях

Міжнародна науково-практична конференція «Збереження історичної забудови центра Одеси шляхом включення до основного списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО»

Конференція проходила 28-29 січня 2015р. у м. Одесі. Ініціатором та організатором заходу виступило Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міськдержадміністрації.

В роботі конференції взяли участь представники Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень в.о.директора А.Звіряка, заступник директора Л.Савостіна, завідувач відділом О.Попельницький.

На прес-конференції, що пройшла перед початком пленарного засідання,  в.о.директора А.Звіряка відповіла на питання журналістів щодо перспектив набуття історичним центром Одеси статусу об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також повідомила про стан виконання першого етапу науково-дослідних робіт, проведених Інститутом по розробці номінаційного досьє центральної історичної забудови міста Одеси, а саме – визначення меж території та буферної зони об’єкта номінації та підстав для його включення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Методичні засади визначення меж території та буферної зони об’єкта для включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» виступив завідувач відділу Інституту О.Попельницький.Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015