| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Участь у конференціях »

Cудацька фортеця
Cудацька фортеця
Херсонес Таврійський
Херсонес Таврійський
Cудацька фортеця
Cудацька фортеця

 
 Участь у конференціях

Науково-практична конференція «Збараж крізь віки»

 

З 6 по 7 жовтня 2011 р. у м. Збаражі Тернопільської області відбулася науково-практична конференція «Збараж крізь віки», присвячена 800-річчю першої письмової згадки про місто і проблемам охорони культурної спадщини України. Конференція проходила під егідою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України на базі Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Протягом роботи конференції були розглянуті актуальні питання охорони культурної спадщини, зокрема проблеми збереження та використання замків Тернопілля, археологічні дослідження та охорона археологічної спадщини на території Тернопільської області.

У роботі конференції взяли участь наукові співробітники НДІ пам’яткоохоронних досліджень Л. Савостіна та О. Попельницький. Теми виступів торкалися проблем формування Державного реєстру нерухомих пам’яток та розробка програмного забезпечення, створення бази даних Державного реєстру нерухомих пам’яток. Учасники конференції були також ознайомлені з діяльністю інституту, були представлені видання інституту, присвячені історико-культурним заповідникам.Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015