| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Участь у конференціях »

Ужгородський замок
Ужгородський замок
Тульчин - Палац Потоцького
Тульчин - Палац Потоцького
Історичний центр Львова
Історичний центр Львова

 
 Участь у конференціях

ХХІІ Міжнародна науково-практична конференція "Нові дослідження пам'яток козацької доби в Україні"

Наукові співробітники НДІ пам'яткоохоронних досліджень О. Харлан та М. Копил взяли участь у роботі ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Нові дослідження пам'яток козацької доби в Україні", що відбулася 20–21 березня 2013 р. у приміщенні Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК).

Доповідь кандидата архітектури О. Харлана була присвячена дослідженню архітектурно-містобудівних особливостей Воскресенського Військового дерев’яного собору в місті Катеринодарі (сучасний Краснодар, Росія).

На основі архівних джерел та праць попередників з України та Росії було висвітлено архітектурні особливості споруди, історію його будівництва та існування, представлено своєрідне бачення походження генетичної козацької традиції в контексті українсько-російських відносин.

Тема доповіді молодшого наукового співробітника Відділу науково-методичного та програмного забезпечення формування Державного реєстру нерухомих пам’яток М. Копила – Пам’ятки культурної спадщини, пов’язані з історією українського козацтва, в Державному реєстрі нерухомих пам'яток. Реалії та перспективи.

В своєму виступі доповідач звернув увагу на вкрай малу кількість нерухомих об’єктів культурної спадщини, пов’язаних з історію українського козацтва, внесених до Державного реєстру нерухомих пам’яток, окреслив коло питань, які необхідно вирішити для виправлення ситуації, повідомив про роботу по підготовці каталогу-довідника по об’єктах нерухомої культурної спадщини, пов’язаних з історією українського козацтва, яка була розпочата в НДІ пам’яткоохоронних досліджень у 2012 році.

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015