| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Понедiлок, 27 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Видання Інституту »

Бахчисарайський ханський палац
Бахчисарайський ханський палац
Острозький замок
Острозький замок
Бахчисарайський ханський палац
Бахчисарайський ханський палац

 
 Видання Інституту

Пам’ятки історії та монументального мистецтва Луганської області. Каталог-довідник

Каталог-довідник/автори-упорядники: Башкірцева О.С., Деменко А.А., Савостіна Л.Є. – К.: Фенікс, 2007. – 148 с.: іл.

 Каталог-довідник містить інформацію про пам’ятки історії та монументального мистецтва Луганської області, які перебувають на державному обліку. Видання є результатом співпраці Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень з управлінням культури і туризму Луганської облдержадміністрації та Луганським краєзнавчим музеєм.

До каталогу увійшли 912 об’єктів історії та монументального мистецтва, в тому числі щойно виявлені. Основний обсяг каталогу складає перелік пам’яток історії та монументального мистецтва, побудований у вигляді таблиці із зазначенням основних параметрів об’єктів: адрес, охоронних номерів, дат, подій, дат встановлення пам’ятних знаків, прізвищ авторів, матеріалу, номерів та дат рішень взяття пам’яток на державний облік. Пам’ятки згруповані за адміністративно-територіальною ознакою – обласний центр, райони, населені пункти. До каталогу додається покажчик населених пунктів, районів Луганської області, а також покажчик імен, увічнених у пам’ятках історії та монументального мистецтва, фото пам’яток.

Розрахований на фахівців сфери охорони культурної спадщини, краєзнавців, усіх, хто цікавиться збереженням культурної спадщини.Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015