| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Понедiлок, 27 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Структура »

Резиденція Митрополитів Буковини
Резиденція Митрополитів Буковини
Національний заповідник "Хортиця"
Національний заповідник "Хортиця"
Судацька фортеця
Судацька фортеця

 
 Структура

Відділ досліджень об'єктів культурної спадщини західного регіону

завідувач відділом - Сьомочкин Ігор Володимирович

 

Відділ є структурним підрозділом Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень.

Основними завданнями Відділу є:

- Проведення діяльності з метою забезпечення збереження, популяризації та використання об’єктів національної та світової культурної спадщини, які розташовані в західному регіоні України.

- Проведення робіт щодо виявлення, фіксації, обліку, вивчення, класифікації об’єктів культурної спадщини.

- Участь в опрацюванні ти виконанні державних програм в галузі охорони, збереження, використання та музеєфікації об’єктів культурної спадщини та культурних ландшафтів України.

- Опрацювання науково обґрунтованих програм, дотримання режимів використання об’єктів культурної спадщини та пов’язаних з ними територій.

- Розробка та проведення комплексних досліджень та опрацювання проектів консервації, реставрації, реабілітації та інших видів робіт з метою збереження, музеєфікації, використання об’єктів культурної спадщини для культурно-освітніх, туристичних, рекреаційних та інших цілей.

- Проведення комплексних історико-архітектурних та містобудівних досліджень, опрацювання програм і проектів збереження та регенерації історичних населених місць, ландшафтів і територій.

- Проведення експертиз програм та проектів містобудівних, архітектурних, ландшафтних перетворень; реставраційних, будівельних, меліоративних, шляхових та земляних робіт в межах історичних населених місць, реалізація яких може позначитися на традиційному характері їхнього середовища.

- Проведення експертиз програм та проектів консервації, реставрації та реабілітації об’єктів культурної спадщини, реалізація яких може вплинути на подальше їх збереження, чи втрату категорії цінності.

- Вивчення міжнародного досвіду у сфері збереження культурної спадщини і запровадження його у вітчизняну практику.

- Розроблення науково-проектної документації щодо визначення меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів населених місць.

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015