| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Міжнародна діяльність »

Жовківський замок
Жовківський замок
Резиденція Митрополитів Буковини
Резиденція Митрополитів Буковини
Резиденція Митрополитів Буковини
Резиденція Митрополитів Буковини

 
 Міжнародна діяльність

XVIII курс Міжнародної післядипломної літньої школи «Несвіжська академія» (19 серпня - 1 вересня 2013 р.)

З 19 серпня по 1 вересня 2013 року співробітники НДІ пам’яткоохоронних досліджень пройшли курс навчання в Міжнародній післядипломній літній школі «Несвіжська академія» за темою «Правила охорони територій, прилеглих до об'єктів спадщини». Другий етап XVIII курсу проходив в Польщі, відповідно до Угоди про співпрацю між Білоруським державним університетом культури і мистецтв та Національним інститутом спадщини Польщі.

Теоретичні і практичні заняття із слухачами курсів, представниками Білорусі, України і Литви, проводили висококваліфіковані фахівці-практики та вчені з Польщі безпосередньо на об'єктах історико-культурної спадщини (Варшава, Краків, Вілланов, Закопане, Жерардов). Слухачі були ознайомлені з роботами, що проводилися на об’єктах, методиками збереження, реставрації, реконструкції і консервації історико-культурних об'єктів і пам'яток архітектури Польщі, а також облаштування прилеглих до них територій. Після закінчення другого етапу навчання всі слухачі успішно захистили представлені випускні роботи.

На урочистому закритті XVIII курсу були присутні і виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Республіці Польща, ректор Білоруського державного університету культури і мистецтв, директор Національного інституту спадщини Польщі, начальник управління охорони історико-культурної спадщини і реставрації міністерства культури Республіки Білорусь, директор департаменту охорони пам'яток міністерства культури і національної спадщини Польщі, радник посла - керівник Культурного центру Республіки Білорусь в Республіці Польща, які відмітили значну роль «Несвіжскої академії» не лише у сфері культурної співпраці, але й підготовки фахівців-практиків, що працюють в країнах-учасницях, побажали випускникам XVIII курсу плідної роботи, а організаторам міжнародного проекту подальшої співпраці. У свою слухачі відзначили високий рівень організації курсів і їх безперечну значущість для подальшого професійного вдосконалення фахівців.

Наприкінці ректор Білоруського державного університету культури і мистецтв Ю. Бондар вручив слухачам дипломи.Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015