| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Міжнародна діяльність »

Історичний центр Львова
Історичний центр Львова
Херсонес Таврійський
Херсонес Таврійський
Канів - Тарасова гора
Канів - Тарасова гора

 
 Міжнародна діяльність

Другий регіональний семінар для держав СНД «Збереження Всесвітньої спадщини в контексті глобальних викликів сучасності»
(21 – 24 листопада 2012 року, м. Мінськ, Республіка Білорусь).

На запрошення Інституту культури Білорусі в.о. директора НДІ пам’яткоохоронних досліджень Звіряка А.І. взяла участь у другому регіональному семінарі для держав СНД з міжнародною участю «Збереження Всесвітньої спадщини в контексті глобальних викликів сучасності», що відбувся 21 – 24 листопада 2012 року в м. Мінськ та Замковому комплексі «Мир» (Республіка Білорусь).

Даний семінар був організований Інститутом культури Білорусі в співпраці з Міністерством культури Республіки Білорусь, Національною комісією Республіки Білорусь у справах ЮНЕСКО, музеєм «Замковий комплекс «Мир», Російським науково-дослідним інститутом культурної та природної спадщини ім. Д.С.Ліхачова при консультативній та фінансовій підтримці Бюро ЮНЕСКО в Москві по Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Республіці Молдові та Російській Федерації.

Протягом відрядження Звіряка А.І. взяла участь у робочих засіданнях семінару, де проводились обговорення актуальних проблем збереження об’єктів всесвітньої спадщини. Семінар був присвячений проблемам удосконалення, розвитку та ефективного здійснення управлінням Всесвітньою спадщиною в державах СНД, а також залучення їх потенціалу для майбутньої підготовки періодичних звітів в рамках другого циклу періодичної звітності для держав Європи та Північної Америки про застосування Конвенції про охорону Всесвітньої спадщини. В рамках семінару була зроблена доповідь «Ландшафтна складова об’єктів номінації ЮНЕСКО», якою були презентовані основні здобутки НДІ пам’яткоохоронних досліджень у сфері збереження об’єктів всесвітньої спадщини в Україні. Семінар став доброю нагодою для обміну накопиченим досвідом у сфері збереження об’єктів всесвітньої культурної спадщини, встановлення зв’язків з іноземними колегами. В семінарі взяли участь представники Азербайджану, Вірменії, Литви, Республіки Молдови, Казахстану, Російської Федерації, України, Білорусі.

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015