| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Міжнародна діяльність »

Бахчисарайський ханський палац
Бахчисарайський ханський палац
Одеська опера
Одеська опера
Національний заповідник "Хортиця"
Національний заповідник "Хортиця"

 
 Міжнародна діяльність

Міжнародний культурно-мистецький та навчальний проект «Україна – країна замків та фортець»

 Чинадієвський замокУ рамках Днів Європейської Спадщини в Україні у 2009 році, з 9 по 12 вересня у Закарпатті, на базі замку «Сент-Міклош», що у с. Чинадієво Мукачівського району, відбувся Міжнародний культурно-мистецький та навчальний проект «Україна – країна замків та фортець». Проект було організовано спільними зусиллями Міністерства культури і туризму України, Ради Європи та Закарпатської обласної державної адміністрації, Державної дирекції міжнародних конкурсів та мистецьких програм «Арт-Україна», Громадського об'єднання "Калган-А" за підтримки Українського регіонального спеціалізованого науково-реставраційного інституту УкрЗахідПроект-Реставрація, Львівського національного університету ім. І. Франка, Рятівної археологічної служби (філії Інституту археології НАН України).

 Учасниками проекту були представники Мінкульту, Мінрегіонбуду, Управлінь культури, архітектури, освіти і науки Закарпатської ОДА представники наукових кіл, музеїв, громадських організацій, туристичних агенцій.

Ужгородський замокЗ боку НДІ пам’яткоохоронних досліджень учасниками проекту були співробітники відділу науково-методичного та програмного забезпечення ведення Державного реєстру Л.Савостіна та О.Попельницький, які взяли участь в обговоренні проблем обліку, паспортизації та складання пам’яткоохоронної документації на об’єкти замкової архітектури.

У рамках культурно-мистецького проекту було здійснено екскурсійний огляд Ужгородського, Мукачівського, Невицького та Чинадієвського замків, де учасники заходу мали можливість ознайомитися зі станом збереження, консервації та реставрації замкових споруд, їх пристосування для експонування та екскурсійного відвідування.

 Співробітники інституту висловлюють щиру вдячність пану Йосипу Барташу – голові громадського об’єднання «Калган-А» kalhan-a@meta.ua та орендарю замку Сент-Міклош за надану інформаційну та організаційну підтримку.

 

 

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015