| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Заповідники »

Теребовлянський замок
Теребовлянський замок
Жовківський замок
Жовківський замок
Кам’янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

 
 Заповідники

Державний історико-культурний заповідник "Тустань"

 

Львівська обл.

с. Урич

тел.: 8067 672 93 72

Офіційний сайт заповідника

 

Заповідник створено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.1994 р. за № 687 на базі видатної пам’ятки історії, археології та містобудування – наскельного оборонного комплексу міста-фортеці Тустань ІХ – ХІІІ ст.

Основними завданнями Заповідника є здійснення заходів з охорони і збереження об'єктів культурної спадщини Заповідника, пов'язаних з ними територій та рухомих предметів, а також проведення науково-дослідної, науково-методичної, інформаційної та культурно-освітньої роботи з метою популяризації культурної спадщини.

До складу Заповідника входять центральна частина оборонного комплексу давньоукраїнського міста-фортеці Тустань, а саме комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового; прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя включно; система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань; гідроспоруда (дамба) в урочищі „Стави“; землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015