| Головна сторінка | Додати в обране | Написати листа | Карта сайту | www.spadshina.org.ua
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень
Офіційний інформаційний ресурс
Сьогодні: Середа, 29 березня 2017

 

 

Головна сторінка » Актуальні питання »

Cудацька фортеця
Cудацька фортеця
Теребовлянський замок
Теребовлянський замок
Судацька фортеця
Судацька фортеця

 
 Актуальні питання

Засідання Архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради (5 квітня 2013 р.)

5 квітня 2013 р. відбулося засідання Архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради, де було розглянуто науково-проектну документацію "Історико-архітектурний опорний план, межі і режими використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів м. Херсона". У засіданні брали участь 25 членів ради і 6 запрошених.

Дана робота була виконана співробітниками НДІ пам'яткоохоронних досліджень на замовлення Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради. Розробники (Звіряка А.І. – в.о. директора НДІ пам'яткоохоронних досліджень, Вечерський В.В. – науковий керівник, Вара О.А. – відповідальний виконавець) представили науково-проектну документацію присутнім на засіданні членам ради та всім запрошеним.

Після всебічного обговорення проекту було прийняте рішення управлінню містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради рекомендувати погодити "Історико-архітектурний опорний план, межі і режими використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів м. Херсона" та надати його на розгляд науково-методичній раді з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України.

 

 Назад

 

© НДІ пам'яткоохоронних досліджень Міністерства культури України "Спадщина" 2007-2015